Ana Sayfa Bilgi Edinme Beyaz Masa İletişim E-Ödeme
   
Derbent Belediyemiz Başkan Meclis Kurumsal DerbentTv İlanlar Foto galeri E-Belediye Etkinliklerimiz Beyaz Masa
Ana Sayfa  >  Derbent
İnteraktif Menü
Derbent
Belediyemiz
Başkan
Nikah İşlemleri
DerbentTv
Sık Sorulan Sorular
Haberler
Foto galeri
Kültürümüz
Bilgi Edinme
Etkinliklerimiz
Mobese Kamera İzle
Hizmet Standartı
 
 
Derbent’te bayramlaşma heyecanı
Konya’nın Derbent ilçesinde bayramlaşma heyecanı yaşandı. İlçe halkıyla bayramlaşan Belediye Başkanı Hamdi Acar ile AK Parti Konya Milletvekili Halil Etyemez, çocuklara oyuncak dağıttı.

Konya’nın Derbent ilçesinde bayramlaşma heyecanı yaşandı. İlçe halkıyla bayramlaşan Belediye Başkanı Hamdi Acar ile AK Parti Konya Milletvekili Halil Etyemez, çocuklara oyuncak dağıttı.

 

Kurban Bayramı’nın 3. gününde Konya’nın Derbent ilçesinde bayramlaşma heyecanı vardı. 15 Temmuz Demokrasi Meydanı’nda düzenlenen programa İlçe Belediye Başkanı Hamdi Acar ile AK Parti Konya Milletvekili Halil Etyemez katıldı. Vatandaşlar ile tek tek bayramlaşan Acar ve Etyemez, çocuklara oyuncak dağıttı.Bayramı hemşerileriyle birlikte geçirmenin mutluluğunu yaşadığını ifade eden Belediye Başkanı Hamdi Acar, Türkiye’nin haricinde Müslüman ülkelerdeki zulme ses çıkarmayan ülkelere tepki gösterdi. Acar, “ Son yıllarda Arakan, Suriye, Irak ve daha birçok ülkede Müslümanlara zulüm edilmektedir. Bu zulme Türkiye haricinde hiçbir ülke ses çıkarmamaktadır. Başta Birleşmiş Milletlere bağlı ülkeler olmak üzere batı ülkeleri tamamen olayları seyretmekle yetinmektedir. Akan kanın durması için tek mücadele eden ülke Türkiye’dir. Ülkemiz, yeryüzündeki bütün zulüm ve katliamlara bugüne kadar gerekli tepkiyi vermiş, vermeye de devam edecektir. Müslümanların haince katledildiği bir bayram İslam Âlemi’nde buruk geçmektedir. Özellikle çocuk ve kadın katillerine bütün dünyanın gereken tepkiyi koyması kaçınılmaz olmalıdır.Kurban Bayramı’nın insanlığa, İslam âlemine, ülkemize sağlık ve huzur getirmesini diliyor, tüm hemşerilerimin bayramını en içten dileklerimle kutluyorum" dedi.

 

 

Bayramlaşma programının ardından AK Parti Konya Milletvekili Halil Etyemez ile birlikte ilçe protokolü, Emniyet Amirliği ve Jandarma Komutanlığı’nda görev yapan güvenlik güçlerimizi ziyaret etti ve nöbetçi personel ile bayramlaşıldı.

 

 

http://www.derbent.bel.tr
bilgi@derbent.bel.tr ; derbentbld@hotmail.com ; derbentbelediye@hotmail.com
  İlgili Başlıklar
Konyalı muhtarlar Aladağ’a tırmandı
Başkan Acar’dan Esnaf Odalarına ziyaret
Derbent’te Başkan Erdoğan coşkusu
Derbent Aladağ’da futbol takımları kamp yapabilecek
Cumhurbaşkanı Erdoğan Konya’nın beklediği projeyi onayladı
Derbent Ak Parti döneminde şaha kalktı
Derbent’te bayramlaşma heyecanı
Derbent Aladağ Kayak Merkezi’ne Konyalı sanayicilerden destek
Başkan Hamdi Acar’dan, Konya Büyükşehir Belediye Başkanı Altay’a ziyaret
Derbent kamp merkezi haline geldi
Derbent’te eğitimli çiftçi dönemi başlıyor
Derbent Aladağ’ın fizibilitesi hazırlandı
Derbent’te 2 bin kişi iftar sofrasında buluştu
Derbent Heyetinden Ankara’ya çıkarma
Ak Parti Derbent Danışma Meclisi Toplantısı
 
Etkinlik ve Duyurular Takvimi
Kamuoyu - Araştırma

Internet sitemizi nasıl buldunuz?

Oy Kullan Sonuçlar
Bağlantılar
Reklam - Bildiri Panosu

T.C. Mevlana Kalkınma Ajansının desteklediği "E-BELEDİYECİLİK HİZMETİ" Projesi kapsamında E-Belediyecilik Hizmet Portalı hazırlanmıştır. İçerik ile ilgili tek sorumluluk Derbent Belediyesi’ne aittir ve T.C. Mevlana Kalkınma Ajansının görüşlerini yansıtmaz. Sitemizdeki yazı ve resimlerin her hakkı saklıdır. İzinsiz ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz