Ana Sayfa Bilgi Edinme Beyaz Masa İletişim E-Ödeme
   
Derbent Belediyemiz Başkan Meclis Kurumsal DerbentTv İlanlar Foto galeri E-Belediye Etkinliklerimiz Beyaz Masa
Ana Sayfa  >  Ekonomik Yapı
İnteraktif Menü
Derbent
Belediyemiz
Başkan
Nikah İşlemleri
DerbentTv
Sık Sorulan Sorular
Haberler
Foto galeri
Kültürümüz
Bilgi Edinme
Etkinliklerimiz
Mobese Kamera İzle
Hizmet Standartı
 
 
Derbent için tek yumruk oldular
Derbentliler Platformu tarafından her ay düzenli olarak organize edilen istişare ve sohbet toplantısının 4. ncü önceki akşam gerçekleştirildi.

 

                    Fuar Kültür Merkezi yanında bulunan Bosna-Hersek elçilik binası toplantı salonunda Derbentliler Platformu tarafından gerçekleştirilen 4. istişare ve sohbet toplantısına Derbent Belediye Başkanı Hamdi Acar, Türk-İş 2. Bölge temsilcisi Necati Kökat, Vakıflar Bölge Müdürü İbrahim Genç, Derbentliler Platformu Başkanı İsmail Öz, Saadet Partisi İl Başkan Yardımcısı Mustafa Derbentli, Türkiye Partisi Yönetim Kurulu üyesi Ferudun Kapçı, Avukat Mustafa Acar, Derbentli gazeteciler Muhammet Kencik, Mustafa Alakır, Mustafa Güden ve derbentliler katıldı.

            Derbentliler Platformu Başkanı İsmail Öz “ Hemşehrilerimizi biraya getirmek ve Derbent için neler yapılabileceğimiz konusunda görüş alışverişi yapmak için organize ettiğimiz bu toplantıları her ayın ilk Çarşamba günleri gerçekleştiriyoruz. Aralık ayının toplantısını Bosna Hersek Elçilik toplantı binasında gerçekleştirdik. Toplantılarımıza ara vermeden devam edeceğiz. Tüm Hemşehrilerimizi bu toplantılara katılmaya davet ediyorum” dedi.

            Toplantıdan Derbent ilçesi için neler yapılabileceği konusunda görüşler alındı ve çalışmalar için start verildi. Hoca efendi Musa Gün ise katılımcılara namaz ve namazın sevapları konusunda bilgi aktardı.

  İlgili Başlıklar
Derbent için kadastro güncellemesi istendi
Aladağ Konya ekonomisine katkı sağlayacak
Derbent’e organik un fabrikası
Derbent’e yeni iş makinesi kazandırıldı
Başkan Altay Derbent’te yatırımları inceledi
Derbent'te çilek üretimi hız kazandı
Geçim Kaynakları
Derbent için tek yumruk oldular
 
Etkinlik ve Duyurular Takvimi
Kamuoyu - Araştırma

Internet sitemizi nasıl buldunuz?

Oy Kullan Sonuçlar
Bağlantılar
Reklam - Bildiri Panosu

T.C. Mevlana Kalkınma Ajansının desteklediği "E-BELEDİYECİLİK HİZMETİ" Projesi kapsamında E-Belediyecilik Hizmet Portalı hazırlanmıştır. İçerik ile ilgili tek sorumluluk Derbent Belediyesi’ne aittir ve T.C. Mevlana Kalkınma Ajansının görüşlerini yansıtmaz. Sitemizdeki yazı ve resimlerin her hakkı saklıdır. İzinsiz ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz