Ana Sayfa Bilgi Edinme Beyaz Masa İletişim E-Ödeme
   
Derbent Belediyemiz Başkan Meclis Kurumsal DerbentTv İlanlar Foto galeri E-Belediye Etkinliklerimiz Beyaz Masa
Ana Sayfa  >  Canlı video izle
İnteraktif Menü
Derbent
Belediyemiz
Başkan
Nikah İşlemleri
DerbentTv
Sık Sorulan Sorular
Haberler
Foto galeri
Kültürümüz
Bilgi Edinme
Etkinliklerimiz
Mobese Kamera İzle
Hizmet Standartı
 
 
İlahiyatçı Yazar Ali Küçük, Derbentlilere Konferans Verdi Konferans (TV)
Derbent Belediye Başkanlığı ile Derbent Cami ve Kuran Kursu Yaptırma ve yaşatma derneği tarafından, ayda bir konferans sloganıyla gerçekleştirdiği konferanslar zincirinde İlahiyatçı yazar Ali Küçük ho

 

 

Derbent Belediyesi Konferans Salonunda gerçekleştirilen program Derbent merkez Cami İmamı Harun Uzman’ın Kur'an ziyafeti ile başladı. 

Konferansa konuşmacı olarak katılan Tefsir yazarı Ali Küçük hoca; toplumumuzdaki hızlı ahlaki ve sosyal çözülmeye dikkat çekti. Konuşmasında aile fertlerinin, karı-kocanın birbirlerine karşı olan sorumluluklarına, gelişen hızlı teknoloji ile birlikte tüketim toplumunun aksaklıklarına değinerek Kur'an-ı Kerim ve Resulullah'ın sünnetinden örnekler vererek bu konularda dikkatli olunması gerektiğini söyledi. Ayrıca duanın başlı başına bir ibadet olduğunu ve Allah katında mutlaka karşılığının verildiğini söyledi. 

Derbent belediye Başkanı Hamdi Acar; halkımızın bu tür bilinçlenme programlarına aç olduğunu belirterek; önce ahlak ve maneviyat sloganıyla elinden geleni yapacaklarını söyledi. Bu tarz programlarla birbirinden kıymetli akademisyen ve yazarları Derbentlilerle buluşturacaklarını söyledi. 

Program sonunda Derbent Belediye Başkanı Hamdi Acar, konferansa konuşmacı olarak katılan İlahiyatçı Yazar Ali Küçük Hoca’ya günün anısına Derbent Belediye logolu bir kahve fincan takımı hediye etti.

  İlgili Başlıklar
Tatilde camiye giderek bilgisayar kazandılar
Aladağ’da meşale gösterili kayak (video)
İlahiyatçı Yazar Ali Küçük, Derbentlilere Konferans Verdi Konferans (TV)
Konferans-2 (tv)
Belediyemizin Çalışmaları
Derbent'ten 24 saat Canlı Yayın
Peynir saklanan mağara (Video Haber)
Gelsin sıcak çaylar (Video Haber)
Derbent'te kar esareti (Video Haber)
Aladağ kayak merkezi olmalı (Video Haber)
Derbent ve Düzlem
 
Etkinlik ve Duyurular Takvimi
Kamuoyu - Araştırma

Internet sitemizi nasıl buldunuz?

Oy Kullan Sonuçlar
Bağlantılar
Reklam - Bildiri Panosu

T.C. Mevlana Kalkınma Ajansının desteklediği "E-BELEDİYECİLİK HİZMETİ" Projesi kapsamında E-Belediyecilik Hizmet Portalı hazırlanmıştır. İçerik ile ilgili tek sorumluluk Derbent Belediyesi’ne aittir ve T.C. Mevlana Kalkınma Ajansının görüşlerini yansıtmaz. Sitemizdeki yazı ve resimlerin her hakkı saklıdır. İzinsiz ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz