Ana Sayfa Bilgi Edinme Beyaz Masa İletişim E-Ödeme
   
Derbent Belediyemiz Başkan Meclis Kurumsal DerbentTv İlanlar Foto galeri E-Belediye Etkinliklerimiz Beyaz Masa
Ana Sayfa  >  Spor
İnteraktif Menü
Genel
Spor
Eğitim ve Öğretim
Sanat
Müzik
El Sanatları
Edebiyat
Halk Oyunları - Giyim
Yemek Kültürü
 
 
Derbentli sporcular Bursa’da madalyaları topladı
Bursa’da düzenlenen İllerarası Süper Ligi Kick Boks Şampiyonası sona erdi.

Yıldızlar, minikler, büyükler, gençler bay ve bayan kategorilerinde gerçekleştirilen şampiyonaya Konya’dan katılan Derbent Gençlikspor Kulübü sporcuları 12 birincilik, 3 ikincilik ve 2 üçüncülük derecesi elde etti. Şampiyonada madalyaları toplayan Derbentli sporcular, elde ettikleri bu başarıyla ikincilik kupasının da sahibi oldu.

Antrenörler Bekir Tekin ve Hatice Coşkun, yaptıkları ortak açıklamada, sporcularının şampiyonada iyi bir mücadele ortaya koyduklarını ve Konya’yı en iyi şekilde temsil ettiklerini söyledi. Tekin ve Coşkun, kulüp olarak çok dinamik bir altyapıya sahip olduklarını, şampiyonada bunun semeresini aldıklarını, son başarılarıyla gurur duydukları bu gençlerin gelecekte milli takım kadrosunda yer alacaklarına gönülden inanmakta olduklarını kaydetti.

Kick Boks Konya İl Temsilcisi Mehmet Güçlü de, Derbent Gençlikspor Kulübü’nü elde ettikleri başarıdan ötürü tebrik ederken, sporcularına sahip çıkarak destek veren Derbent Belediye Başkanı Hamdi Acar’a teşekkür etti.

Şampiyonada kilolarında birinci gelen isimler şöyle: Beyza Esen (57), Servet Bircan (42), Mehmet Öztürk (57), Salim Demir (37), Furkan İçköprü (60), Elçin Kardaş (42), Zübeyde Sevimli (46), Emre Şenol (47), Gülsüm Uysal (65), Ahmet Şimşek (47), Cengiz Demirok (54), Osman Demir (37).

***

  İlgili Başlıklar
Derbentli sporcular Bursa’da madalyaları topladı
Derbent Gençlikspor Farkını Hissettirdi.
 
Etkinlik ve Duyurular Takvimi
Kamuoyu - Araştırma

Internet sitemizi nasıl buldunuz?

Oy Kullan Sonuçlar
Bağlantılar
Reklam - Bildiri Panosu

T.C. Mevlana Kalkınma Ajansının desteklediği "E-BELEDİYECİLİK HİZMETİ" Projesi kapsamında E-Belediyecilik Hizmet Portalı hazırlanmıştır. İçerik ile ilgili tek sorumluluk Derbent Belediyesi’ne aittir ve T.C. Mevlana Kalkınma Ajansının görüşlerini yansıtmaz. Sitemizdeki yazı ve resimlerin her hakkı saklıdır. İzinsiz ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz